شرکت پنگوئن سفید اسپادانا

شرکت پنگوئن سفید اسپادانا

درباره شرکت پنگوئن سفید اسپادانا

پنگوئن سفید اسپادانا یکی دیگر از شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات پلاستیکی  و ظروف یکبار مصرف است. این شرکت در همان ابتدای کار با  تمرکز بر ارتقای سطح کیفی محصولات و با استفاده از متخصصان ایرانی و جوان، در حوزه تولید محصولات پلاستیکی و پلیمری و ظروف یکبار مصرف، کیفیت محصولات خود را بالا ببرد . تولید انواع رول نایلون و همچنین کیسه پلاستیک و ظروف یکبار مصرف توسط این شرکت باعث شد تا در مدت کوتاهی  شاهد استقبال مشتریان  بوده و قسمت وسیعی از بازار را تصاحب کند.

 

پنگوئن سپید اسپادانا
پنگوئن سپید اسپادانا

ویژگی های شرکت پنگوئن سفید اسپادانا

از جمله ویژگی هایی که باعث شد تا این شرکت بتواند به ارتقای محصولات خود بپردازد، استفاده از ابزار آلات و ماشین هایی بود که کشورهای اروپایی و امریکایی هم برای ساخت  و تولید محصولات پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف از انها بهره می بردند.

همین موضوع باعث شد تا سطح کیفی این محصولات بسیار افزایش پیدا کند. چرا که در تولید این قبیل از محصلات، هر چه مواد اولیه مرغوبی داشته باشید و هم چنین  از ابزارآلاتی استفاده کنید که میزان دخالت انسان را در تولید آن ها به صفر برساند و یا ناچیز کند، آنگاه در این صورت  کیفیت ارتقا پیدا کرده و در نهایت شاهد استقبال مشتریان و فرو ش بیشتر خواهیم بود. پنگوئن سفید اسپادانا با تکیه بر دانش و مهارت جوانان متخصص و با دانش ایرانی اکنون به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین  شرکت ها و کارخانجات تولید محصولات پلاستیکی و پلیمری و ظروف یکبار مصرف مطرح است.

در حال حاضر این شرکت با توجه به تمام اصول و قوانین مطروحه در حوزه تولیدات  پلاستیکی،  سعی کرده است  حداکثر حفاظت ممکن از محیط زیست داشته باشد.

سبک زندگی مردم نیز به گونه ای هست که شاهد استفاده و البته نیاز روز افزون به تولیدات پلاستیکی هستیم. هر چند که باید همواره در نظر داشت که پس از استفاده از  این گونه محصولات آنها را در محیط مناسبی قرار گیرند، اما به هر حال استفاده از  نایلون و پلاستیک حالا به یکی از پرکاربردترین تولیدات بدل شده است. یا توجه به نیاز و استفاده  مردم و سازمانها از این محصولات و ظروف یکبار مصرف،  باید نیاز کشور در این حوزه فراهم شود اما حفظ محیط زیست هم در دستور کار قرار بگیرد.
پنگوئن سپيد اسپادانا با توجه به هر دو مقوله، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان در حوزه محصولات پلاستیک و ظروف یکبار مصرف در کشور شناخته می شود.

پنگوئن سپید اسپادانا
پنگوئن سپید اسپادانا

شرکت آریا پلاست زردکوه

شرکت آریا پلاست زردکوه به عنوان نمایندگی رسمی  این شرکت در اصفهان در حال فعالیت است. وظیفه توزیع و پخش این محصولات و ظروف یکبار مصرف از شرکت پنگوئن سفید در استان اصفهان بر عهده شرکت آریا پلاست زردکوه است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.