شرکت پلاست ورق تاک

شرکت پلاست ورق تاک

درباره شرکت پلاست ورق تاک

شرکت پلاست ورق تاک با نام تجاری (برند) تاک وایان از سال 89 محصولات و خدمات خود را در حوزه ملزومات پلیمری  (پلاستیکی) و ظروف یکبار مصرف است. تولید انواع ورقهای تک لایه و چند لایه پلیمری و انواع ظروف یکبار مصرف جهت بسته بندی گوشت ، مرغ و سایر مواد غذائی از جمله محصولات این شرکت است.

 این شرکت، در سال 90 با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات، تولید انواع ورق‌های  پلیمری را در صنایع بسته بندی و ظروف یکبار مصرف در دستور کار خود قرار داد.

ابتکار این شرکت استفاده از ریت پلی استایرن  به صورت سه لایه  در ضخامت های 20 تا 1300 میکرون بود که علاوه بر تاثیر بسیار زیاد بر استحکام و دوام این محصولات داشت، بر زیبایی ظاهر انها افزود و سبب استقبال مشتریان از آن شد.

پلاست ورق تاک
پلاست ورق تاک

محصولات شرکت پلاست ورق تاک

از جمله محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در کل می توان محصولات را در 4 دسته  گروه بسته بندی تخم مرغ، گروه رستوران و کافی شاپ، گروه بسته بندی پروتئینی و گروه لانچ باکس قرار داد.

استفاده از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته توسط این شرکت باعث شده است تا در زمان کوتاهی تمامی گواهینامه و استاندارهایی که برای شرکت های تولیدی لازم است، اخذ شود.

 یکی از اصلی ترین این ویژگی ها که بسیار هم در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف و سایر ظروف واقلامی که با غذا سر و کار دارند، مهم و ضروری است، استفاده کردن از ماشین آلات و ابزارالاتی است که دخالت انسانی در آنها صفر یا ناچیز است.

 چرا که یکی از مهمترین  موضوعات در مورد سلامت و بهداشتی بودن این گونه از اقلام، عدم دخالت انسان برای افزایش میزان بهداشتی بودن و استریلیزه بودن آنها است.

پلاست ورق تاک
پلاست ورق تاک

نکته دیگری که در این مورد می توان به آن اشاره کرد این است که مواد اولیه ای که برای تولیدات ظروف یکبار مصرف باید در نظر داشت این است که این ظروف باید در شرایط محیطی مختلف مقاوم باشند و در تماس با انواع غذاهای گرم،  باعث ایجاد ضرر و یا مشکلی برای غذا نشوند.

این موضوع در شرکت پلاست ورق تاک با نام تجاری (برند) تاک وایان بسیار مورد توجه قرار گرفت و باعث شد تا از همان ابتدا با  تولیداتی این چنینی که هم از نظر سلامت و بهداشت برای عدم دخالت انسان و هم برای اصول بهداشتی در هنگام تماس با غذاهای گرم، کیفیت محصولات خود را افزایش دهد و باعث رضایت روز افزون مشتریان خود شود.

آریا پلاست زردکوه

شرکت آریا پلاست زردکوه به عنوان نمایندگی رسمی شرکت پلاست ورق تاک با نام تجاری (برند) تاک وایان در استان اصفهان، عهده دار پخش و توزیع ظروف یکبار صرف و پلاستیکی  است.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آریا هایپر،محصولات این شرکت را خریداری کنید.

پلاست ورق تاک
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.